Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Każdemu Klientowi przysługuje możliwość odstąpienia od umowy, a co za tym idzie zwrotu towaru, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania produktu. Zwrotowi podlega wyłącznie towar w stanie niezmienionym i nie otwarty.

Klient powinien obchodzić się z towarami i sprawdzać je tylko w taki sam sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym.

Istnieje również możliwość odstąpienia od umowy przed wysyłką towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że nie będzie to możliwe lub wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem wpłaty.

Proszę odesłać lub przekazać nam zwracany towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty wysyłki związanej ze zwrotem towaru.

W przypadku chęci zwrotu towaru prosimy o kontakt:

  • mailowy: biuro@rzezimieszki.pl

Zwroty należy kierować na adres:

Anita Komorowska
01-909 Warszawa
ul. Sokratesa 9 lu7 

Szczegółowe informacje na temat zasad zwrotów znajdują się w punkcie 8 regulaminu naszego sklepu internetowego. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

 

FORMULARZ  ODSTĄPIENIA  OD  UMOWY

Poniżej przedstawiamy wzór formularza odstąpienia od umowy. Jeżeli chcą Państwo przesłać nam informacje o odstąpieniu od umowy drogą mailową, prosimy o zawarcie w mailu wszystkich danych z formularza.

W celu wydrukowania formularza wystarczy kliknąć na formularz lewym przyciskiem myszy, a następnie wydrukować lub pobrać plik w zależności od aktualnie używanej przeglądarki.

Załącznik nr 2 – Oświadczenie o odstąpienie umowy zawartej na odległość

Załącznik nr 3 – Oświadczenie o odstąpieniu i wymianie towaru